Články

Páreček blogů na téma čerpadel na internetu. První cerpadla-cerpadla.webnode.cz je obecný blog zaměřený na čerpadla. Další web je zaměřen pouze na značku Calpeda calpeda.webnode.cz

Novinkou je http://cerpadla.wgz.cz/

Společnost Calpeda, vedoucí společnost v oblasti průmyslových elektrických čerpadel, je součástí velké skupiny, která zahrnuje slévárny kovů, společnosti vyrábějící ponorná čerpadla do vrtů, společnosti působící v průmyslu lázeňských van a sprch a IT společnosti.
Calpeda navíc představuje mezinárodní společnost díky svým vlastním dceřiným společnostem a pobočkám ve strategických evropských a asijských zemích a hustému systému přidružených obchodních zástupců po celém světě nabízejících komplexní servis pro podporu zákazníků. Celý článek »

Domácí vodárny jsou přístroje, které dopravují vodu například ze studně do domu.  Může to být klasická studna na zahradě, nebo ale i  nádrž nebo říčka. Může to být dokonce i vrt. Voda, která je načerpána se dopravuje tam kám je potřeba hadicí nebo potrubím.
Domácí vodárny jsou zařízení vhodná pro použití v oblastech, kde buď není dostupná dodávka z běžného veřejného vodovodu , nebo všude tam, kde se to finančně vyplatí. Například čerpat vodu na zalévání zahrádky nebo na umývání z veřejné sítě, když máme k dispozici nějaký zdroj vody, je velký nesmysl. Pitná voda z vodovodu není na zavlažování potřeba a ve finále díky domácí vodárně ušetříte zajímavé částky. Celý článek »

Domácí vodárna je zařízení, které umožňuje přepravit vodu ze studně, blízké říčky, nádrže nebo i soukromého vrtu do domovního vodovodu. Přepravovat je možné i vodu dešťovou, například kterou nachytáme do zahradních sudů. Domácí vodárny se staví na místech, kde je hůře dostupný běžný vodovod, nebo kde je to prostě výhodné pro spotřebitele. Není vždy nutné čerpat drahou vodu z veřejné vodovodní sítě zejména když jdeme jen zalévat zahrádku. Pokud je poblíž dostupný zdroj vody, je pořízení domácí vodárny víc než na místě. Ve finále nám ušetří spoustu peněz, které můžeme využít jistě lépe. Než se rozhodneme koupit domácí vodárnu je dobré si předem promyslet několik věcí. V případě, že bychom se unáhlili, nemusel by nám později například stačit výkon čerpadla a to by se mohlo svou činností začít přehřívat. Celý článek »

Spolupráce
Chcete se podílet na vývoji webu? Chcete zde uveřejnit svůj článek? Pošlete nám ho.